Lakiery PPG Quickline

Szanowni Państwo,


z satysfakcją informujemy, że Amir S.C. została powołana przez Firmę Autoimex autoryzowanego Dystrybutora Lakierów marki PPG na Preferowanego Sub-Dystrybutora Produktów PPG Quickline z prawami wyłączności na terenie Małopolski.

Produkty firmy PPG, to 80 lat tradycji i doskonalenia technologii w tworzeniu idealnych powłok lakierniczych.

Firma PPG opracowała szereg innowacyjnych technologii w lakiernictwie samochodowym. W tej chwili mamy możliwość podzielenia się z Państwem tą wiedzą i oferowania Wam produktów najwyższej jakości z linii Quickline.

Serdecznie zapraszamy do naszego drugiego sklepu detalicznego z lakierami i dodatkami lakierniczymi firmy PPG z linii Qiuckline.

Nasz sklep znajduje się w miejscowości Biórków Mały 117 w woj. Małopolskim w powiecie proszowickim, gmina Koniusza (skrzyżowanie drogi DW 776 z drogą do Czulic).

Mapka zamieszczona po prawej stronie ułatwi Państwu dojazd (po kliknięciu otworzy się w większej rozdzielczości).

Służymy Państwu fachowym doradztwem z zakresu zastosowania i doboru produktów PPG z linii Quickline. Wszelkie zapytania prosimy kierować na niżej podany adres e-mail ,lub drogą telefoniczną.


Zapraszamy do kontaktu:


Pracujemy od: Pon/Pt 9.00 - 16.00


Lakiery Samochodowe PPG Quickline

Biórków Mały 117 woj. Małopolskie

32-104 Koniusza

e-mail: lakiery@eamir.pl

tel. kom. +48 666-363-727

tel. kom. +48 662-344-004


Dla Państwa wygody zamieszczamy w formie elektronicznej katalog produktów firmy PPG z linii Quickline (plik PDF o rozmiarze 1.64MB, wystarczy kliknąć w ikonę KATALOG poniżej)

Serdecznie Zapraszamy do współpracy i zakupów.
Pobierz katalog PDF

Partnerzy