O nas

Hurtowania Amir, to spółka cywilna o zasięgu ogólnopolskim, która powstała w 1999 r. Oferujemy bardzo szeroki asortyment artykułów ściernych ,narzędzi i profesjonalnego sprzętu dla wszystkich branż gdzie spotyka się obróbkę ścierną. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również lakiery samochodowe, dodatki i materiały czołowych producentów lakierów samochodowych ,tj. PPG, czy Lechler. Nasza oferta skierowana jest do małych i dużych firm, detalistów, jak i hurtowników.


Atuty Amir S.C. , to wieloletnie doświadczenie w branży, kompetencja i fachowość. Posiadamy szeroką wiedzę praktyczną z zakresu właściwego doboru lakierów samochodowych, oraz zastosowania sprzętu i materiałów ściernych. Doradzamy profesjonalistom jak optymalnie i skutecznie wykorzystać narzędzia, materiały i sprzęt zakupiony u nas. Do Państwa dyspozycji jest również dział wsparcia technicznego naszych Partnerów, a w tym technicy i szkoleniowcy.


PFERD-VSM, Saint-Gobain, Farecla, Mirka, PPG, Lechler, czy Indasa to światowi liderzy w swoich branżach. Amir S.C. jest autoryzowanym sub-dystrybutorem i dystrybutorem tych i wielu inny marek producentów lakierów samochodowych, sprzętu i materiałów do obróbki ściernej, oferując dzięki temu najwyższe standardy jakości i atrakcyjne ceny dla swoich klientów.


Polecamy Państwu serwisy Allegro i Facebook, a w nich nasze oferty specjalne i promocje.


Serdecznie zapraszamy,


Partnerzy